KURSY PPRAWA JAZDY

Nasza szkoła nauki jazdy to gwarancja bezstresowej i skutecznej nauki. Oferujemy indywidualne podejście do każdego z kursantów. Cenimy sobie profesjonalne przekazywanie wiedzy.

Kursy prawa jazdy

Szkoła nauki jazdy Manewr oferuje Państwu kompleksowo przeprowadzony kurs na prawo jazdy, po którym zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego będzie już tylko formalnością. Jeśli chcą Państwo przystąpić do niego z pewnością siebie i z ugruntowaną wiedzą ‒ warto zainteresować się naszą ofertą. Preferujemy indywidualne podejście do każdego z kursantów i ponad wszystko cenimy sobie profesjonalizm. Przekazujemy wyłącznie aktualną wiedzę, w oparciu o doświadczenie i umiejętności naszych instruktorów.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne kursy. Grójec to miasto, w którym można zdawać państwowy egzamin na prawo jazdy. Dzięki naszej szkole jazdy mają Państwo okazję zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów następujących kategorii: AM, A1, A2, A B, B+E, C, C+E, D, T. Nasza różnorodna oferta skierowana jest zarówno do początkujących kierowców, jak i do tych, którzy chcą polepszyć swoje kwalifikacje zawodowe.

Odbywanie kursu w Grójcu to świetna okazja do zapoznania się z mapą drogową miasta, w którym kursant będzie zdawał egzamin. Zależy nam na tym, by potrafili się Państwo swobodnie poruszać po mieście i nie były Państwu straszne drogowe pułapki, takie jak skomplikowane skrzyżowania czy nietypowe oznakowanie poszczególnych ulic. W ten sposób na samym egzaminie nic nie powinno zaskoczyć naszych kursantów.

Wybór naszej szkoły jazdy to najlepsza decyzja, jaką mogli Państwo podjąć myśląc o bezstresowym zdaniu prawa jazdy z dobrym wynikiem. Praktyczna i teoretyczna wiedza, którą zyskają Państwo na naszym kursie będzie przydatna na całe życie, gdy już staną się Państwo pełnoprawnymi kierowcami.

 

NASZA OFERTA KURSÓW I SZKOLEŃ

  • Kategorie: AM, A1, A2, A, B, C, D, T, B+E, C+E
  • Szkolenia okresowe na przewóz osób i rzeczy
  • Przewóz materiałów niebezpiecznych (ADR)

NASZA KADRA

mgr Patryk Kujawa

Kierownik Ośrodka, Instruktor- Wykładowca kat. AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D i T. Trener - Wykładowca kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, szkolenia okresowe.

KAT. AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T

Natalia Dziurowicz

Biuro Obsługi Klienta

Sławomir Witkowski

Instruktor

kat. AM, A1,A2,A, B

Tomasz Zalewski

Instruktor

kat. B

Artur Jawor

Instruktor

kat. B, C, B+E, C+E

Janusz Pyczak

Instruktor

kat. A, B, C, D, T, B+E, C+E

Marek Krawczyk

Instruktor

kat. B1, B

Andrzej Wysocki

Instruktor

kat. A, B, C, D, B+E, C+E, D+E

Andrzej Skupin

Instruktor

kat. B1, B

Ireneusz Kujawa

Instruktor

kat. B1, B

Artur Masiczak

Instruktor

kat. B1, B

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów Maszyn Budowlanych
ul. PIŁSUDSKIEGO 19
05-600 Grójec

www.manewr.indexfirm.pl 

e-mail: szkola@manewr.eu

Szkolenie kierowców:

  • kat. B +48 509 095 133
  • pozostałe kategorie +48 668 032 829

Maszyny budowlane: +48 600 354 196

12 + 10 =