KURSY PRAWA JAZDY

Kwalifikacja wstępna

Zgodnie z nowelizacją ustawy o transporcie drogowym z 2006 roku, każdy zawodowy kierowca, który uzyskał prawo jazdy po 10 września 2008 roku (dotyczy kategorii D) oraz po 10 września 2009 roku (dotyczy kategorii C), musi zdać specjalistyczny test‒ jest to tzw. kwalifikacja wstępna. Grójec to miasto, w którym można uzyskać takie uprawnienia dzięki szkole jazdy Manewr.

Jeśli planują Państwo zostać kierowcami zawodowymi, warto zainteresować się kursem w takiej szkole jazdy, która oferuje kwalifikację wstępną. Bez uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu nie będzie można wykonywać zawodu kierowcy.

Egzamin kwalifikacyjny ma formę krótkiego testu z pytaniami zamkniętymi jednokrotnego wyboru. Pytania dotyczą wiedzy podstawowej oraz specjalistycznej na daną kategorię prawa jazdy (C lub D). Jeśli zdający uzyska wynik pozytywny, otrzymuje on świadectwo kwalifikacji zawodowej. Jeśli jednak mu się nie powiedzie, może on ponownie zdawać ten sam egzamin w ośrodku, w którym odbywało się szkolenie ‒ w Państwa przypadku może to być szkoła jazdy Manewr.

Warto zdecydować się na wybór naszej szkoły ze względu na to, że wszystkie nasze kursy przeprowadzane są w sposób szybki, profesjonalny i przede wszystkim skuteczny. Do każdego kursanta i zdającego podchodzimy indywidualnie, ponieważ liczy się dla nas Państwa komfort i zadowolenie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zawodowych kierowców. Jeśli więc zależy Państwu na zdaniu kwalifikacji wstępnej w Grójcu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów Maszyn Budowlanych
ul. PIŁSUDSKIEGO 19
05-600 Grójec

e-mail: szkola@manewr.eu

Szkolenie kierowców:

  • kat. B +48 509 095 133
  • pozostałe kategorie +48 668 032 829

Maszyny budowlane: +48 600 354 196

14 + 5 =