KURSY PRAWA JAZDY

Szkolenia kategorii A

Nasza szkoła oferuje kompleksowo przeprowadzone szkolenia kat A. Grójec to miasto egzaminacyjne, warto więc zainteresować się takim kursem na prawo jazdy, który w części praktycznej zapoznaje kursanta ze specyfiką miasta. Szkoła jazdy Manewr daje taką możliwość ‒ nauka jazdy na motocyklu odbywa się na terenie Grójca.

Uprawnienia kategorii A

Szkolenie na kategorię A jest skierowane do osób pełnoletnich. W chwili przystąpienia do egzaminu osoba musi mieć ukończone 24 lata. Uzyskanie uprawnień kat A upoważnia kierowcę do kierowania motocyklem jednośladowym i wielośladowym oraz motocyklem z przyczepą motocyklową. Część praktyczna naszego kursu przeprowadzana jest na motorach Yamaha.

Oferujemy kompleksowo przeprowadzony kurs teoretyczny i praktyczny, dzięki któremu bez problemu zdadzą Państwo egzamin na kategorię A. Cenimy sobie profesjonalizm kładziemy szczególny nacisk na cierpliwe podejście do każdego kursanta. Kierowanie motocyklem to bardzo indywidualna kwestia ‒ jednym przychodzi to łatwiej, innym nieco trudniej. Ważne jest jednak, by każdy nasz kursant po zakończeniu szkolenia zyskał odpowiednie umiejętności, pewność siebie i potrafił bezpiecznie poruszać się po drodze, przestrzegając zasad ruchu drogowego i kultury jazdy. Gwarantujemy, że tak będzie również i w Państwa przypadku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły i zapisanie się na najbliższy wolny termin kursu. Zachęcamy również do zainteresowania się pozostałymi szkoleniami na inne kategorie pojazdów.

NASZA OFERTA

KURSY PRAWA JAZDY

Nasza szkoła nauki jazdy to gwarancja bezstresowej i skutecznej nauki ponieważ oferujemy indywidualne podejście do każdego z kursantów. Cenimy sobie profesjonalne przekazywanie wiedzy a dzięki temu jesteśmy największym ośrodkiem w powiecie grójeckim     z najszerszą ofertą szkoleń.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów Maszyn Budowlanych
ul. PIŁSUDSKIEGO 19
05-600 Grójec

 

e-mail: szkola@manewr.eu

Szkolenie kierowców:

  • kat. B +48 509 095 133
  • pozostałe kategorie +48 668 032 829

Maszyny budowlane: +48 600 354 196

4 + 14 =