KURSY PRAWA JAZDY

Szkolenia kategorii B, B+E

Szkoła jazdy Manewr oferuje Państwu kompleksowo i profesjonalnie przeprowadzone szkolenie z oferty. Grójec to miasto, w którym można zdawać egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy kat B. W naszej szkole kursant odbywa jazdy właśnie na ulicach Grójca, dzięki jest on perfekcyjnie przygotowany do egzaminu praktycznego w tym mieście i nic nie powinno go zaskoczyć. Kategoria B jest najpopularniejszą spośród wszystkich, bo posiadanie tego prawa jazdy jest niezbędne w życiu zawodowym i prywatnym. Warto więc wybrać taką szkołę jazdy, która przekaże uniwersalną i aktualną wiedzę oraz wyposaży w konkretne umiejętności ‒ przydadzą się one, gdy już wsiądą Państwo za własne „cztery kółka”.

Uprawnienia kategorii B i B+E:

  • Kategoria B upoważnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony; z przyczepą lekką (do 750kg); oraz ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Część praktyczna naszego kursu przeprowadzana jest na samochodzie Hyundai i20.
  • Kategoria B+E upoważnia do prowadzenia wszystkich pojazdów wymienionych w uprawnieniach kategorii B, a ponadto do kierowania ciągnikami rolniczymi i pojazdami wolnobieżnymi z przyczepami

Zależy nam na tym, by nasi kursanci po zakończeniu szkolenia kategorii B oraz szkolenia kat B+E stali się rozważnymi i pewnymi siebie kierowcami, którzy będą przestrzegać zasad ruchu drogowego i kultury jazdy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz do zainteresowania się szkoleniami pozostałych kategorii, które przeprowadzamy w szkole jazdy Manewr.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów Maszyn Budowlanych
ul. PIŁSUDSKIEGO 19
05-600 Grójec

 

e-mail: szkola@manewr.eu

Szkolenie kierowców:

  • kat. B +48 509 095 133
  • pozostałe kategorie +48 668 032 829

Maszyny budowlane: +48 600 354 196

11 + 4 =