KURSY PRAWA JAZDY

Szkolenia kategorii D

Szkoła jazdy Manewr oferuje profesjonalnie przeprowadzone szkolenia kat D. Grójec to miasto egzaminacyjne, w którym znajduje się ośrodek ruchu drogowego WORD. Choć obecnie w ośrodku nie prowadzi się egzaminów na kategorię D, to dzięki planie kursu dostosowanym do praktycznej jazdy po mieście, zyskają Państwo niezbędne umiejętności do zdawania egzaminów również w każdej innej miejscowości. Szkoła jazdy Manewr daje szansę odbyć szkolenie kat D, po którym mogą się Państwo ubiegać o uprawnienia do prowadzenia autobusów. Stwarzamy więc możliwość wyrobienia niezbędnych kwalifikacji zawodowych.

Uprawnienia kategorii D:

  • Kategoria D upoważnia do kierowania autobusem, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

To szkolenie adresujemy do kursantów, którzy ukończyli 24. rok życia i posiadają już uprawnienia kategorii B (kurs tej kategorii również można odbyć w naszej szkole jazdy). Spełnienie tych dwóch wymogów jest konieczne do przystąpienia na egzamin kat D. W wieku 21 lat można rozpocząć kurs na kat. D natomiast warunkiem jest zapisanie się na kwalifikację wstępną.

Nasi doświadczeni instruktorzy jazdy uczą kursantów nie tylko jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak mądrze poruszać się po drodze. Pomagamy nabyć cenne umiejętności, które są przydatne każdemu kierowcy, bo można je wykorzystywać przez całe życie.

Zachęcamy do zainteresowania się bogatą ofertą naszych szkoleń w Grójcu. Proponujemy kursy przygotowujące do zdawania uprawnień niemal wszystkich kategorii. Jeśli więc zależy Państwu na profesjonalnym, rzetelnym i cierpliwym podejściu do kursanta oraz wykwalifikowanej kadrze instruktorów, szkoła jazdy Manewr to właściwy wybór.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów Maszyn Budowlanych
ul. PIŁSUDSKIEGO 19
05-600 Grójec

 

e-mail: szkola@manewr.eu

Szkolenie kierowców:

  • kat. B +48 509 095 133
  • pozostałe kategorie +48 668 032 829

Maszyny budowlane: +48 600 354 196

6 + 13 =