KURSY PRAWA JAZDY

Szkolenia kategorii T

Nasza szkoła jazdy oferuje szkolenia kat T. Grójec jest miastem egzaminacyjnym z własnym Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, który jednak nie prowadzi obecnie egzaminów praktycznych na kategorię T. Niemniej jednak, dzięki naszemu doświadczeniu w przygotowywaniu do zdawania egzaminu praktycznego uwzględniającego specyfikę danego miasta, zdobędą Państwo niezbędne umiejętności do poruszania się po każdej miejscowości, niezależnie od tego, gdzie odbywa się egzamin.

Uprawnienia kategorii: Kategoria T daje uprawnienia do kierowania ciągnikiem rolniczym i pojazdem wolnobieżnym z przyczepami, a także motorowerem o pojemności silnika do 50 cm3 i maksymalnej prędkości do 45 km/h oraz czterokołowcem lekkim (do 350kg).

Tę ofertę kursu adresujemy do większości z Państwa, również do młodszych kursantów, ponieważ do zdawania egzaminu kategorii T można przystępować już od 16. roku życia (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów).

Do każdego z naszych kursantów podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając Państwa potrzeby i wymagania. Nasi instruktorzy są doświadczonymi profesjonalistami, którzy przekazują cenną wiedzę praktyczną i teoretyczną, dzięki której nasi kursanci stają się w przyszłości znakomitymi kierowcami. Uczymy nie tylko jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak bezpiecznie i pewnie poruszać się po drogach. Warto więc odbyć szkolenie kat T w Grójcu, właśnie w naszej szkole.

Szkoła jazdy Manewr oferuje kompleksowe szkolenia na prawo jazdy niemal wszystkich kategorii, zachęcamy więc do zainteresowania się także pozostałymi naszymi kursami.

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów Maszyn Budowlanych
ul. PIŁSUDSKIEGO 19
05-600 Grójec

 

e-mail: szkola@manewr.eu

Szkolenie kierowców:

  • kat. B +48 509 095 133
  • pozostałe kategorie +48 668 032 829

Maszyny budowlane: +48 600 354 196

14 + 14 =